Opinie pacjentów

Super! Pani Katarzyna ma bardzo profesjonalne podejście do tematu, oraz indywidualne podejście do problemu. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Jadłospis dostosowany do moich upodobań,potrawy smaczne i proste w przygotowaniu. Polecam :-)

Marzena

Poznaj inną historię

Warto dążyć do wyznaczonego celu

Moja dieta jest dla mnie idealna. Wbrew temu co myślą niektórzy nie chodzę głodna, a wręcz przeciwnie jestem najedzona.

czytaj więcej

Czuję się młodziej i wszyscy mi mówią, że wyglądam młodziej

  • p. Teresa
  • - 14 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 10 sierpnia, 2017

Jem dużo, smacznie i różnorodnie. Na pierwszej wizycie kontrolnej na pytanie Pani Kasi czy jestem głodna odpowiedziałam „nie jestem głodna, czasem czuję się wręcz „obżarta””. Porównując ilości, które jadałam wcześniej i nie mogłam schudnąć, do tych, które jem teraz i chudnę – te aktualne są zdecydowanie większe niż przedtem. Wreszcie nie chodzę głodna i chudnę. Posiłki są tak smaczne, że wynagradzają czas jaki muszę spędzić, aby je przygotować. Jednak nie są one skompliwane i zbyt pracochłonne.

Nadciśnienie

Od kiedy jem zdrowo nie mam już skoków ciśnienia. Choruję na nadciśnienie i wcześniej, pomimo przyjmowanych leków, miałam wysokie ciśnienie krwi w godzinach południowych. Od kiedy zmieniłam sposób odżywiania, ciśnienie krwi uregulowało się i nie ma już epizodów skoków wysokiego ciśnienia.

Opuchnięcia

Wcześniej często zatrzymywała mi się woda w organizmie, czułam się nabrzmiała i opuchnięta, czasem brałam z tego powodu leki odwadniające. Teraz nie mam już potrzeby przyjmowania takich leków i czuję się dobrze, bez uczucia opuchnięcia.

Chodzenie

Kilka miesięcy temu wchodziłam po schodach „jak babcia”, a teraz chodzenie po schodach nie sprawia mi żadnego kłopotu.

Garderoba

Dodatkowy plus całej zmiany to nowa garderoba – musiałam wymienić ubrania, ponieważ te stare są już zdecydowanie za duże. Myślę, że dla większości kobiet to dodatkowa zaleta zgubienia zbędnych kilogramów.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pani Katarzyny Pruszkowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Grójcu

Pani Teresa jest bardzo pozytywną osobą. Od samego początku bardzo dobrze nam się wspólpracuje. Pani Teresa z wizyty na wizytę jest zmotywowana, widzi efekty swojej pracy, co motywuje ją jeszcze bardziej do dalszych starań nad zmianą swoich nawyków. Ciągle ma nowe pomysły na posiłki jakie chciała by zjeść, a moim zadaniem jest, aby sprostać jej oczekiwaniom i przygotować przepisy na lubiane przez nią potrawy w „zdrowszej” wersji. Pani Teresie życzę uśmiechu na twarzy, który nigdy jej nie opuszcza, a także dużo zdrowa i energii do działania.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ