Opinie pacjentów

To mój pierwszy dietetyk i nie mam zamiaru korzystać z innych w przyszłości, nie dlatego że jest zły - pani Kasia jest genialna, całkowicie zmieniła mój sposób myślenia nt. odżywiania. Chudnę, jem to co lubię i porcje są spore - jestem bardzo zadowolona z tej diety. Nadmienię również, że pani Kasia jest przemiłą osobą i ogrom swojej wiedzy potrafi przekazać w mega prosty sposób.

Kasia

Poznaj inną historię

Wyglądam lepiej, czuję się lepiej i mam więcej energii

Diety odchudzające stosowałam wielokrotnie. Albo bezskutecznie, albo z efektem jo-jo. Zasadniczą różnicą między dietami poprzednimi, a tą ustaloną przez  Panią dietetyk jest fakt, że po raz pierwszy mogłam jeść to, co lubię.

czytaj więcej

Pani Ania od samego początku doskonale wiedziała czego chce i udowodniła wszystkim, a w szczególności sobie, że może to osiągnąć, a co najważniejsze utrzymywać osiągnięty cel

  • Anna
  • -11kg w 4 miesiace, od 7 miesięcy utrzymuje zamierzoną masę ciała
  • Kobieta
  • 09 stycznia, 2017

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. Pracuję na zmiany. Jednak dzięki odpowiednio dobranej diecie udało mi się osiągnąć zamierzoną wagę. Posiłki są szybkie i proste w przygotowaniu.

Co skłoniło Panią do wizyty u dietetyka?

Jak zobaczyłam jak wyglądam na zdjęciach to się przestraszyłam i stwierdziłam, że trzeba coś zmienić. Już źle się czułam w swoim ciele. Jak chciałam się schylić to przeszkadzał mi mój własny brzuch!

Czy już wcześniej próbowała Pani schudnąć? Jak kończyły się takie próby?

Próbowalam bardzo dużo razy. Zawsze z tym samym skutkiem - efekt jojo. Schudlam 2-3 kg, a potem nadrobilam 5 kg i tak wkoło.

Jak przebiegała Pani kuracja odchudzająca pod okiem dietetyka Pani Kasi?

Bardzo dobrze. Pani Kasia jest bardzo mila i sympatyczna. Zawsze potrafiła dostosować dietę do moich potrzeb.

Co chciała by Pani przekazać innym?

Warto od czasu do czasu spojrzec na siebie, na swoje zdjecia, a jeśli jest nam źle we własnej skórze - wziac się za siebie i udać się do specjalisty. Jak widzimy efekety i inni też je dostrzegają wtedy jest bardzo miło i mamy dużo lepsze samopoczucie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Katarzyny Pruszkowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Grójcu

Pani Ania jest pracującą mamą. Od samego początku doskonale wiedziała czego chce i udowodniła wszystkim, a w szczególności sobie, że może to osiągnąć, a co najważniejsze utrzymywać osiągnięty cel. Współpraca z Panią Anią zawsze przebiega w miłej atmosferze, a widząc jej radość i zadowolenie z osiągniętego celu, dla mnie jako specjalisty, do którego zgłosiła się o pomoc, też jest to ogromna satysfakcja.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ