Opinie pacjentów

Kompetentna, rzeczowa, umie słuchać , sympatyczna.

Halina

Poznaj inną historię

Poza oczywistą zmianą wyglądu po zgubieniu wielu kilogramów, największą i moim zdaniem najważniejszą zmianą jest duża poprawa samopoczucia oraz wytrzymałości fizycznej.

Wcześniej niedługi spacer był swego rodzaju wyzwaniem i kończył się zazwyczaj zadyszką i dużym zmęczeniem. Na dzień dzisiejszy bez problemu jestem w stanie pokonać dystans kilkunastu kilometrów pieszo, kilkudziesięciu na rowerze bądź póki co kilku biegnąc, ale nad tym ostatnim staram się ciągle pracować.

czytaj więcej

Pani Ania od samego początku doskonale wiedziała czego chce i udowodniła wszystkim, a w szczególności sobie, że może to osiągnąć, a co najważniejsze utrzymywać osiągnięty cel

  • Anna
  • -11kg w 4 miesiace, od 7 miesięcy utrzymuje zamierzoną masę ciała
  • Kobieta
  • 09 stycznia, 2017

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. Pracuję na zmiany. Jednak dzięki odpowiednio dobranej diecie udało mi się osiągnąć zamierzoną wagę. Posiłki są szybkie i proste w przygotowaniu.

Co skłoniło Panią do wizyty u dietetyka?

Jak zobaczyłam jak wyglądam na zdjęciach to się przestraszyłam i stwierdziłam, że trzeba coś zmienić. Już źle się czułam w swoim ciele. Jak chciałam się schylić to przeszkadzał mi mój własny brzuch!

Czy już wcześniej próbowała Pani schudnąć? Jak kończyły się takie próby?

Próbowalam bardzo dużo razy. Zawsze z tym samym skutkiem - efekt jojo. Schudlam 2-3 kg, a potem nadrobilam 5 kg i tak wkoło.

Jak przebiegała Pani kuracja odchudzająca pod okiem dietetyka Pani Kasi?

Bardzo dobrze. Pani Kasia jest bardzo mila i sympatyczna. Zawsze potrafiła dostosować dietę do moich potrzeb.

Co chciała by Pani przekazać innym?

Warto od czasu do czasu spojrzec na siebie, na swoje zdjecia, a jeśli jest nam źle we własnej skórze - wziac się za siebie i udać się do specjalisty. Jak widzimy efekety i inni też je dostrzegają wtedy jest bardzo miło i mamy dużo lepsze samopoczucie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Katarzyny Pruszkowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Grójcu

Pani Ania jest pracującą mamą. Od samego początku doskonale wiedziała czego chce i udowodniła wszystkim, a w szczególności sobie, że może to osiągnąć, a co najważniejsze utrzymywać osiągnięty cel. Współpraca z Panią Anią zawsze przebiega w miłej atmosferze, a widząc jej radość i zadowolenie z osiągniętego celu, dla mnie jako specjalisty, do którego zgłosiła się o pomoc, też jest to ogromna satysfakcja.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ