Opinie pacjentów

Dieta ułożona odpowiednio do trybu dnia z uwzględnieniem moich upodobań kulinarnych. Pani dietetyk jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą.

Kamila

Poznaj inną historię

Po utracie zbędnych kilogramów jestem pewniejsza siebie, częściej się uśmiecham, a zakupy to czysta przyjemność.

Moją motywacją jest moja rodzina. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, że udało mi się schudnąć.

czytaj więcej

Pani Ania od samego początku doskonale wiedziała czego chce i udowodniła wszystkim, a w szczególności sobie, że może to osiągnąć, a co najważniejsze utrzymywać osiągnięty cel

  • Anna
  • -11kg w 4 miesiace, od 7 miesięcy utrzymuje zamierzoną masę ciała
  • Kobieta
  • 09 stycznia, 2017

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. Pracuję na zmiany. Jednak dzięki odpowiednio dobranej diecie udało mi się osiągnąć zamierzoną wagę. Posiłki są szybkie i proste w przygotowaniu.

Co skłoniło Panią do wizyty u dietetyka?

Jak zobaczyłam jak wyglądam na zdjęciach to się przestraszyłam i stwierdziłam, że trzeba coś zmienić. Już źle się czułam w swoim ciele. Jak chciałam się schylić to przeszkadzał mi mój własny brzuch!

Czy już wcześniej próbowała Pani schudnąć? Jak kończyły się takie próby?

Próbowalam bardzo dużo razy. Zawsze z tym samym skutkiem - efekt jojo. Schudlam 2-3 kg, a potem nadrobilam 5 kg i tak wkoło.

Jak przebiegała Pani kuracja odchudzająca pod okiem dietetyka Pani Kasi?

Bardzo dobrze. Pani Kasia jest bardzo mila i sympatyczna. Zawsze potrafiła dostosować dietę do moich potrzeb.

Co chciała by Pani przekazać innym?

Warto od czasu do czasu spojrzec na siebie, na swoje zdjecia, a jeśli jest nam źle we własnej skórze - wziac się za siebie i udać się do specjalisty. Jak widzimy efekety i inni też je dostrzegają wtedy jest bardzo miło i mamy dużo lepsze samopoczucie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Katarzyny Pruszkowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Grójcu

Pani Ania jest pracującą mamą. Od samego początku doskonale wiedziała czego chce i udowodniła wszystkim, a w szczególności sobie, że może to osiągnąć, a co najważniejsze utrzymywać osiągnięty cel. Współpraca z Panią Anią zawsze przebiega w miłej atmosferze, a widząc jej radość i zadowolenie z osiągniętego celu, dla mnie jako specjalisty, do którego zgłosiła się o pomoc, też jest to ogromna satysfakcja.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ