Opinie pacjentów

Jestem zachwycona! wsparcie, indywidualne podejście i motywacja równa się idealny dietetyk i Katarzyna na to miano w pełni zasługuje! Dieta zawiera wszystko to co lubię, nie jest skomplikowana, a co najważniejsze dopasowana pod mój tryb każdego dnia :) dziękuję i gorąco polecam!

Iza M.

Poznaj inną historię

Można wszystko – tylko trzeba chcieć!

Na pierwszą wizytę do gabinetu Dobrego Dietetyka do Pani Kasi przyszłam w lutym 2013 roku. Byłam 1 rok po urodzeniu bliźniaków. W październiku 2013 ważyłam już 14 kg mniej. Od tego czasu utrzymuję wagę.

czytaj więcej

W prezencie pod choinkę - wizyta u dietetyka

  • Kobieta
  • 13 maja, 2016

Moja przygoda z Dobrym Dietetykiem Panią Kasią Pruszkowską zaczęła się w grudniu 2015 roku, kiedy na prezent pod choinkę od syna dostałam bon podarunkowy do Poradni Dobry Dietetyk do Pani Kasi. Na pierwszą wizytę przyszłam 11 stycznia. Zamiast kolejnych perfum, które już pewnie bym do tej pory zużyła, dostałam wizytę u dietetyka i był to bardzo trafiony prezent.

Całe życie byłam chuda

Dopiero 3 lata temu zaczęłam tyć i przytyłam 18 kg przez ten okres. Program żywieniowy przygotowany przez Panią Kasię okazał się świetnie skonstruowany i indywidualnie przygotowany na potrzeby mojego organizmu. Okazało się, że menu jest naprawdę idealnie dopasowane do mojego dnia pracy. Posiłki od samego początku były smaczne i sycące. Zdrowe potrawy, pięć posiłków, czułam się najedzona i niczego mi nie brakowało. Udało mi się nawet zrezygnować ze słodyczy, bez których wcześniej nie wyobrażałam sobie życia.

Już po pierwszych 2 tygodniach waga pokazywała 2,5 kg mniej

Jeśli chodzi o moje samopoczucie to znacznie się polepszyło. Mam teraz więcej siły do pracy i działania. Nie mam już zadyszki wchodząc po schodach. Wiem, że zmiana nawyków żywieniowych musi być na stałe, dlatego pomimo schudnięcia do wymarzonej wagi nadal trzymam się zaleceń, aby utrzymywać wagę. Nie sprawia mi to problemu, przyzwyczaiłam się już do stałych godzin i staram się ich przestrzegać. Posiłki są smaczne, więc nie tęsknię za swoimi starymi nawykami. Wszystkim polecam odchudzanie z Dobrym Dietetykiem Kasią Pruszkowską.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pani Katarzyny Pruszkowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Grójcu

Na początku należą się ogromne gratulacje dla Pani Małgorzaty za to, że tak sumiennie podchodziła do wszystkich moich wskazówek i zaleceń. Wytrwałość i pozytywne nastawienie do zmian jakie proponuję jest gwarantem sukcesu i z pewnością sprzyja utrzymaniu dobrego stanu zdrowia w przyszłości. Serdecznie dziękuję, że mogłam pomóc we wprowadzaniu tych pozytywnych zmian w Pani życiu.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ