Opinie pacjentów

Długo wachałam się z wystawieniem opini Pani Kasi ponieważ jest to moja trzecia przygoda z odchudzaniem,każda poprzednia nie przynosiła oczekiwanych rezultatów. Brak widocznych efektów odchudzania powodowało rezygnację z dalszej kontynuacji . Dlatego mając porównanie z czystym sumieniem polecam Panią Kasie !!! Po 3 miesiącach odchudzania jestem na minusie 11 kg :) Moje ciało zmienia się wraz z utratą kilogramów, znajomi zaczynają zauważać efekty mojej pracy . Pani Kasia szczegółowo przeanalizowała moje dotychczasowe odżywianie i ułożyła dietę, ktora nie składała się ...

Ewa

Poznaj inną historię

Warto dążyć do wyznaczonego celu

Moja dieta jest dla mnie idealna. Wbrew temu co myślą niektórzy nie chodzę głodna, a wręcz przeciwnie jestem najedzona.

czytaj więcej

Pani Ania od samego początku doskonale wiedziała czego chce i udowodniła wszystkim, a w szczególności sobie, że może to osiągnąć, a co najważniejsze utrzymywać osiągnięty cel

  • Anna
  • -11kg w 4 miesiace, od 7 miesięcy utrzymuje zamierzoną masę ciała
  • Kobieta
  • 09 stycznia, 2017

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. Pracuję na zmiany. Jednak dzięki odpowiednio dobranej diecie udało mi się osiągnąć zamierzoną wagę. Posiłki są szybkie i proste w przygotowaniu.

Co skłoniło Panią do wizyty u dietetyka?

Jak zobaczyłam jak wyglądam na zdjęciach to się przestraszyłam i stwierdziłam, że trzeba coś zmienić. Już źle się czułam w swoim ciele. Jak chciałam się schylić to przeszkadzał mi mój własny brzuch!

Czy już wcześniej próbowała Pani schudnąć? Jak kończyły się takie próby?

Próbowalam bardzo dużo razy. Zawsze z tym samym skutkiem - efekt jojo. Schudlam 2-3 kg, a potem nadrobilam 5 kg i tak wkoło.

Jak przebiegała Pani kuracja odchudzająca pod okiem dietetyka Pani Kasi?

Bardzo dobrze. Pani Kasia jest bardzo mila i sympatyczna. Zawsze potrafiła dostosować dietę do moich potrzeb.

Co chciała by Pani przekazać innym?

Warto od czasu do czasu spojrzec na siebie, na swoje zdjecia, a jeśli jest nam źle we własnej skórze - wziac się za siebie i udać się do specjalisty. Jak widzimy efekety i inni też je dostrzegają wtedy jest bardzo miło i mamy dużo lepsze samopoczucie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Katarzyny Pruszkowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Grójcu

Pani Ania jest pracującą mamą. Od samego początku doskonale wiedziała czego chce i udowodniła wszystkim, a w szczególności sobie, że może to osiągnąć, a co najważniejsze utrzymywać osiągnięty cel. Współpraca z Panią Anią zawsze przebiega w miłej atmosferze, a widząc jej radość i zadowolenie z osiągniętego celu, dla mnie jako specjalisty, do którego zgłosiła się o pomoc, też jest to ogromna satysfakcja.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ