mgr Katarzyna Zawadzka
Gabinet Premium

Historie sukcesu

Czuję się lepiej i mam zdecydowanie więcej energii

Zmienił się nie tylko mój sposób żywienia, ale także całe myślenie na temat żywienia. Teraz wiem, że dieta to nie chwilowa zmiana żywienia, ale zmiana na stałe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po zrzuceniu zbędnych kilogramów czuję się rewelacyjnie

Wcześniej wracałam z pracy i nie miałam siły dosłownie na nic. Najlepiej było mi wtedy położyć się i spać. Teraz jest zupełnie inaczej. Mam mnóstwo sił witalnych. Pracuję na 3 zmiany, ale nawet to nie przeszkodziło mi w chudnięciu. Jeśli będziemy przestrzegać zaleceń dietetyka to waga będzie spadać i nie ważne, że chodzimy do pracy nawet na nocki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzięki przemianie fizycznej i psychicznej jaką przeszłam udało mi się pozbyć niektórych kompleksów i spełniłam swoje marzenie - wystartowałam w zawodach Runmageddon 2020!

Moja rada dla początkujących?
Nie bójcie się próbować, nawet kilkukrotnie, walczcie o siebie, swoje marzenia. Mi się udało, Tobie też się uda!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Dieta jest jak redbull - dodaje skrzydeł"

"Moja historia jest dość skomplikowana: Całe życie miałam problem z nadwagą, próbowałam coś z tym zrobić na własną rękę kilkukrotnie, byłam też u dietetyka. Jednak wszystko okazało się bezskuteczne, każda przychodząca zima niosła za sobą dodatkowe kilogramy. Druga ciąża okazała się kilogramowym gwoździem do trumny....

CZYTAJ WIĘCEJ

Spadek wagi to zdecydowanie lepsze samopoczucie

Pan Ireneusz jest pacjentem, z którym bardzo dobrze się współpracuje od samego początku. Jest zmotywowany i dążący do wyznaczonego celu. Już po 2 miesiącach stosowanej diety lepiej się czuł, odczuwał zdecydowanie lepsze samopoczucie. Po kolejnych dwóch miesiącach ciśnienie się unormowało, wcześniej pomimo brania leków na nadciśnienie było podwyższone, teraz wróciło do pożądanych wartości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ludzie i znajomi mnie nie poznają - dzięki temu wierzę w to, że jeżeli się chce można wszystko.

Po zrzuceniu kg czuje się jak osoba mająca 18 lat, nie jestem senna. Jestem pełna wigoru i chęci do życia i się nie meczę. Mogę założyć co chcę. Zakupy to przyjemność. Ludzie i znajomi mnie nie poznają-dzięki temu wierzę w to, że jeżeli się chce można wszystko. Tylko potrzeba chęci, silnej woli i osoby, która mądrze pokieruje.

CZYTAJ WIĘCEJ

Będąc na diecie nie jestem głodna i co najważniejsze nie mam ochoty na słodycze. To nie jest dieta. To jest zmiana żywienia na lepsze.

Jeśli się zastanawiasz nad wizytą u dietetyka to się nie zastanawiaj . Jeśli myślisz, że dieta to głodówka i jedzenie tylko sałaty to jesteś w błędzie. Na diecie się je wszystko i najważniejsze, że poznaje się nowe smaki. A Panią Katarzynę Zawadzką polecam z całego serca. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stałem się szczęśliwym człowiekiem, czuję się dużo lepiej, jest mi lżej

Przygotowany plan żywieniowy spełniał moje oczekiwania w 100%, nigdy nie czułem się głodny (wręcz przeciwnie czasami byłem zaskoczony z wielkości porcji).

CZYTAJ WIĘCEJ

Wcale nie uważam, żeby była to jakaś dieta, wcześniej tyle nie jadłam.

Uważam, że do diety nikogo się nie namówi. Musi przyjść moment, żeby tak mocno uwierzyć w swoje siły, tak jak ja uwierzyłam i dziś mogę powiedzieć, że mi się udało.

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ